Biała BiegaBiała BiegaBiała BiegaBiała Biega
       Partner strategiczny
time2go
       Partner wspierający
time2go
Teledysk promujący
hymn "Biała Biega"

Aktualności

<<< [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] >>> ... z 41

XIII Bieg Sapiehów Kodeń 2012

 4 sierpnia odbył się w Kodniu XIII Bieg Sapiehów. Członkowie Klubu Biegacza Biała Biega stanowili najliczniejszą klubową grupę biegaczy. Gratulacje!!! Mimo tradycyjnego upału, wrażenia z biegu i uzyskane wyniki były powodem do satysfakcji i zadowolenia z udziału w imprezie chyba większości z nas. Super robotę zrobili mieszkańcy Kodnia i Kopytowa, którzy na trasie biegu wystawili zraszacze, węże ogrodowe i miski z wodą. Dzięki nim biegło się dużo lżej. Dziękujemy!!! Poniżej znajdziecie plik z wynikami biegu oraz link do reportażu autorstwa Zbigniewa Maciejuka z pulsmiasta.tv. pulsmiasta.tv/8399/bieg-sapiehow/

Wyniki biegu

 biegsapiehow.nadbugiem.pl/wp-content/uploads/file/wyniki%20BIEG%20SAPIEHOW%202012.xls

 Zapraszam też do galerii na klubową fotorelację.

Dodano: 14 Sierpień 2012
Czytaj więcej
Klub Biegacza Biała Biega w Studziance

 W niedzielę 8 lipca 2012, w samo południe, przy ponad trzydziestostopniowym upale, po raz pierwszy w Studziance rozegrany został bieg na 5 km. Klubowicze nie zawiedli i stanowiliśmy największa klubową grupę na całej imprezie. Poniżej wyniki biegu podane przez organizatora i naszego klubowicza Łukasza Wędę, oraz link do reportażu radiowego Radia Lublin

 

Dodano: 22 Lipiec 2012
Czytaj więcej
Klubowe bieganie

 

Na ostatnich naszych sobotnich zajęciach zauważyłem pewne zjawisko: przybywa coraz więcej nowych amatorów biegania a naszych stałych wiernych klubowiczów coś jakby mniej.
 
Rozumiem, piknik się odbył i motywacja do biegania spadła.
Pora zatem wyznaczyć sobie nowy cel i "szczyt" do zdobycia.
 
Zatem, od jutra, zaczynamy klubowe przygotowania do startu w najbardziej chyba popularnym w naszym regionie biegu ulicznym - Biegu Sapiehów w Kodniu.
 

Dodano: 01 Czerwiec 2012
Czytaj więcej
Materiał filmowy z I Pikniku Biegowego Biała Biega zamieszczony na Pulsmiasta.tv

Dodano: 25 Maj 2012
Dziękuję za Piknik

 

Minął właśnie tydzień od naszego I Pikniku Biegowego Biała Biega. Emocje powoli opadają. Chciałbym, teraz już na spokojnie, podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób: czynem, wsparciem, pomysłami, dobrym słowem przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia tej imprezy.
Dodano: 20 Maj 2012
Czytaj więcej

<<< [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] >>> ... z 41

Odwiedzin: 194363