Biała BiegaBiała BiegaBiała BiegaBiała Biega
       Partner strategiczny
time2go
       Partner wspierający
time2go
Teledysk promujący
hymn "Biała Biega"

Aktualności

<<< [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] >>> ... z 42

KLUBOWE TROFEA
Klub Biegacza Biała Biega - KLUBOWE TROFEA

 W niespełna rok od powstania Klubu Biegacza Biała Biega możemy sie juz pochwalić konkretnymi zdobyczami.

Dodano: 16 Wrzesień 2012
Czytaj więcej
II Bieg Międzyrzeckich Jeziorek
Klub Biegacza Biała Biega - II Bieg Międzyrzeckich Jeziorek

 W II Biegu Międzyrzeckich Jeziorek byliśmy zwycięzcami. Otrzymaliśmy puchar dla najliczniejszej reprezentacji klubowej. Na podium stanęli też Ewa Fabian - III miejsce w kat open kobiet, Andrzej Majewski - III miejsce w kat open mężczyzn, Krzysztof Piech - I miejsce w nordic walking mężczyzn. Oprócz nich nasz klub reprezentowali: Kasia P., Eliza J., Gosia i Zuzia w nordic walking, Rafał P,. Łukasz W., Grzegorz S., Krzysztof J., Marek M., Czarek K., Krzysztof M., Eugeniusz M., Marek J., Adam K.

Dodano: 16 Wrzesień 2012
Czytaj więcej
XIII Bieg Sapiehów Kodeń 2012

 4 sierpnia odbył się w Kodniu XIII Bieg Sapiehów. Członkowie Klubu Biegacza Biała Biega stanowili najliczniejszą klubową grupę biegaczy. Gratulacje!!! Mimo tradycyjnego upału, wrażenia z biegu i uzyskane wyniki były powodem do satysfakcji i zadowolenia z udziału w imprezie chyba większości z nas. Super robotę zrobili mieszkańcy Kodnia i Kopytowa, którzy na trasie biegu wystawili zraszacze, węże ogrodowe i miski z wodą. Dzięki nim biegło się dużo lżej. Dziękujemy!!! Poniżej znajdziecie plik z wynikami biegu oraz link do reportażu autorstwa Zbigniewa Maciejuka z pulsmiasta.tv. pulsmiasta.tv/8399/bieg-sapiehow/

Wyniki biegu

 biegsapiehow.nadbugiem.pl/wp-content/uploads/file/wyniki%20BIEG%20SAPIEHOW%202012.xls

 Zapraszam też do galerii na klubową fotorelację.

Dodano: 14 Sierpień 2012
Czytaj więcej
Klub Biegacza Biała Biega w Studziance

 W niedzielę 8 lipca 2012, w samo południe, przy ponad trzydziestostopniowym upale, po raz pierwszy w Studziance rozegrany został bieg na 5 km. Klubowicze nie zawiedli i stanowiliśmy największa klubową grupę na całej imprezie. Poniżej wyniki biegu podane przez organizatora i naszego klubowicza Łukasza Wędę, oraz link do reportażu radiowego Radia Lublin

 

Dodano: 22 Lipiec 2012
Czytaj więcej
Klubowe bieganie

 

Na ostatnich naszych sobotnich zajęciach zauważyłem pewne zjawisko: przybywa coraz więcej nowych amatorów biegania a naszych stałych wiernych klubowiczów coś jakby mniej.
 
Rozumiem, piknik się odbył i motywacja do biegania spadła.
Pora zatem wyznaczyć sobie nowy cel i "szczyt" do zdobycia.
 
Zatem, od jutra, zaczynamy klubowe przygotowania do startu w najbardziej chyba popularnym w naszym regionie biegu ulicznym - Biegu Sapiehów w Kodniu.
 

Dodano: 01 Czerwiec 2012
Czytaj więcej

<<< [ 38 ] [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ] >>> ... z 42

Odwiedzin: 199305