Biała BiegaBiała BiegaBiała BiegaBiała Biega
       Partner strategiczny
time2go
       Partner wspierający
time2go
Teledysk promujący
hymn "Biała Biega"

Aktualności

<<< [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ]  ... z 41

klubowe bieganie w sobotę - szczegółowe informacje

 

Jak już informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich chętnych do Styrzyńca na wspólne bieganie.
 
Oto szczegóły:
Zbiórka w Styrzyńcu przy szkole podstawowej w sobotę o godzinie 17.00
Krótka rejestracja i rozgrzewka
Około 17.30 start biegu na dystansie 5 km - będą oznaczone kilometry i ręczny pomiar czasu
Po biegu zapraszamy na wspólne ognisko - Klub Biegacza zapewnia kiełbaski i pieczywo. Coś do uzupełnienia płynów trzeba zabezpieczyć we własnym zakresie (jeśli piwo to pamiętajcie o transporcie powrotnym).
 
Na miejscu będzie okazja porozmawiania o klubowych sprawach i planach na przyszłość. Dla tych, którzy chcieliby zapisać się do klubu będą deklaracje do wypełnienia. Deklarację znajdziecie w zakładce "o nas". Mozna sobie wydrukować, wypełnić i przynieśc w sobotę.
Opłata wpisowa do Klubu wynosi 10 zł.
Składki członkowskie - 60 zł za cały rok (5 zł miesiecznie) najlepiej przelać na konto:
52 8025 0007 0051 2848 2000 0010 - Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej
 
Do zobaczenia w sobotę:-)
Dodano: 06 Czerwiec 2012
Czytaj więcej
Na bieganie nigdy nie jest za późno

Dodano: 08 Maj 2012
Mapka Biegu

 Z przyjemnością, po raz pierwszy, oficjalnie, już po uzyskaniu wszystkich niezbędnych zezwoleń,  publikujemy trasę, po której będą biegli, szli i jechali uczestnicy I Pikniku Biegowego Biała Biega. Jest to 5- ciokilometrowa pętla ulicami Białej Podlaskiej. Zobacz mapkę. Dla przypomnienia: pierwsi, około godziny 10.52 wystartują rolkarze i będa jechać jedna pętlę, czyli 5 km. Po nich, o godzinie 11.00 nastąpi start Biegu Głównego. Biegacze pokonują dwie pętle. Po biegaczach, około godziny 11.05 wystartują Zawody Nordic Walking. Zawodnicy nordic walking, tak samo jak rolkarze pokonują jedną pętlę.

Dodano: 02 Maj 2012
Półmaraton Warszawski
Klub Biegacza Biała Biega - Półmaraton Warszawski

25 marca 2012
Pierwszy poważny start naszej klubowej drużyny.
Informacja dla osób, które wyjeżdżają w niedzielę - trzeba uwzględnić, że na miejscu może być problem z parkowaniem. Proponuję zbiórkę i parkowanie przy ulicy Grochowskiej 339 - można tam wjechać wąską uliczką za blok i powinny być miejsca do zaparkowania. Tam odbierzemy pakiety startowe i klubowe koszulki.
Proponuję spotkanie całej drużyny o godzinie 9.15 w Parku Skaryszewskim na koncu alejki, która prowadzi ze środka parku do Ronda Waszyngtona. Gdzieś pomiędzy pomnikiem żołnierzy radzieckich a pomnikiem ofiar world trade center. współna rozgrzewka, fotka i strategia na pewno tchnie w nas odpowiednią dawkę adrenaliny.

Dodano: 20 Marzec 2012

<<< [ 39 ] [ 40 ] [ 41 ]  ... z 41

Odwiedzin: 194361