Biała BiegaBiała BiegaBiała BiegaBiała Biega
       Partner strategiczny
time2go
       Partner wspierający
time2go
Teledysk promujący
hymn "Biała Biega"

Aktualności

<<< [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ]  ... z 42

Na bieganie nigdy nie jest za późno

Dodano: 08 Maj 2012
Mapka Biegu

 Z przyjemnością, po raz pierwszy, oficjalnie, już po uzyskaniu wszystkich niezbędnych zezwoleń,  publikujemy trasę, po której będą biegli, szli i jechali uczestnicy I Pikniku Biegowego Biała Biega. Jest to 5- ciokilometrowa pętla ulicami Białej Podlaskiej. Zobacz mapkę. Dla przypomnienia: pierwsi, około godziny 10.52 wystartują rolkarze i będa jechać jedna pętlę, czyli 5 km. Po nich, o godzinie 11.00 nastąpi start Biegu Głównego. Biegacze pokonują dwie pętle. Po biegaczach, około godziny 11.05 wystartują Zawody Nordic Walking. Zawodnicy nordic walking, tak samo jak rolkarze pokonują jedną pętlę.

Dodano: 02 Maj 2012
Półmaraton Warszawski
Klub Biegacza Biała Biega - Półmaraton Warszawski

25 marca 2012
Pierwszy poważny start naszej klubowej drużyny.
Informacja dla osób, które wyjeżdżają w niedzielę - trzeba uwzględnić, że na miejscu może być problem z parkowaniem. Proponuję zbiórkę i parkowanie przy ulicy Grochowskiej 339 - można tam wjechać wąską uliczką za blok i powinny być miejsca do zaparkowania. Tam odbierzemy pakiety startowe i klubowe koszulki.
Proponuję spotkanie całej drużyny o godzinie 9.15 w Parku Skaryszewskim na koncu alejki, która prowadzi ze środka parku do Ronda Waszyngtona. Gdzieś pomiędzy pomnikiem żołnierzy radzieckich a pomnikiem ofiar world trade center. współna rozgrzewka, fotka i strategia na pewno tchnie w nas odpowiednią dawkę adrenaliny.

Dodano: 20 Marzec 2012

<<< [ 40 ] [ 41 ] [ 42 ]  ... z 42

Odwiedzin: 202408