Biała BiegaBiała BiegaBiała BiegaBiała Biega
       Partner strategiczny
time2go
       Partner wspierający
time2go
Teledysk promujący
hymn "Biała Biega"

Dziękuję za Piknik

 Przede wszystkim dziękuję Piotrowi, który od samego początku był motorem napędowym i generatorem pomysłów. Dziękuję Jackowi Bieleckiemu, Jacku, dzięki tobie wszystko ruszyło „z kopyta”. Wielkie dzięki dla Pani Joli  i Grzegorza z A2 za zaangażowanie, klubową stronę internetową, zaprojektowanie logo klubu i pikniku i wszystkich innych materiałów reklamowych. Za pełną poświęcenia pracę, często po godzinach. Jesteście naprawdę super.

            Szczególne D Z I Ę K U J Ę kieruję do wszystkich naszych Sponsorów. Bez pieniędzy nic by nie było.

Dziękuję naszym klubowiczom, którzy włączyli się aktywnie w przygotowanie imprezy: Kasi Chazan, za bardzo wielkie wsparcie w krytycznych chwilach, kiedy groziło zawałem, Basi Łukaszuk za ciągłą pomoc tam gdzie było trzeba, Krzyśkowi Majewskiemu za ekspresowe wykonywanie wszelkich ślusarskich „pomocników”, Kasi Tereszczuk i Rafałowi Pajdoszowi za oznaczenie trasy, sędziów, taśmę pakiety i za to że można na Was liczyć, Rafałowi Kalinowskiemu za poświęcenie dwóch dni dla „ciężkiej roboty”, Anicie Smyk i Joli Dydycz za kolportaż informacji do mieszkańców, plakatowanie i propagandę, Krzyśkowi Piechowi i Czarkowi Kalicie za zorganizowanie armii wolontariuszy, Monice Popielewicz i Róży Wasilewskiej za opanowanie niemożliwego do opanowania czyli Biura Zawodów, Ewie Magier za podtrzymywanie na duchu i dobre drogowskazy, Darkowi Trębickiemu za „przed” i „po”, Konradowi Sadowskiemu za czuwanie nad operacjami finansowo-rozliczeniowymi imprezy, Damianowi Walczakowi za „pracę fizyczną” i za uratowanie medali.

Gabrysi, Monice, Klaudii i Ani dziękuję za pomoc przy pakowaniu pakietów startowych i całą dotychczasową pracę przy organizacji naszych biegów klubowych. Mam cichą nadzieję, że jeszcze nie macie nas dość i możemy liczyć na Waszą pomoc?

Dziękuję wszystkim Wolontariuszom, którzy dzielnie pracowali w Biurze Zawodów, przy linii mety i przy napojach oraz przy zabezpieczeniu trasy.

Dziękuję tym wszystkim, których nie wymieniłem, bo nie sposób, a którzy dołożyli swoją cegiełkę do powstania i przeprowadzenia tej imprezy.

Dziękuję wreszcie wszystkim Uczestnikom zawodów za to, że zaryzykowali i zgłosili się do udziału w imprezie.  Dzięki Wam i dla Was warto było wykonać tą całą robotę.

Grzegorz Siciński

Klub Biegacza Biała Biega

Dodano: 20 Maj 2012
<< Powrót
Odwiedzin: 205370