Biała BiegaBiała BiegaBiała BiegaBiała Biega
       Partner strategiczny
time2go
       Partner wspierający
time2go
Teledysk promujący
hymn "Biała Biega"

Otrzymaliśmy dotację z FIO na zadanie "Aktywni i zdrowi". Trwają zapisy

Zorganizowane zostaną spotkania ruchowe dla lokalnej społeczności zachęcające do aktywnego spędzania wolnego czasu w dwóch grupach: biegowej i Nordic Walking. Dzieci młodzież i dorośli będą uczestniczyć w zajęciach z profesjonalnymi trenerami. Zostaną ukierunkowani na treningi. Poznają zasady dobrego odżywiania w ramach cyklu zajęć propagujących zdrowe żywienie. Odbędą się konsultacje z lekarzem i fizjoterapeutą. Aktywny udział mieszkańców będzie okazją do integracji mieszkańców gminy Rokitno i poprawienia kondycji ruchowej i profilaktyki wzorców prozdrowotnych. W realizację zadania włączeni zostaną instruktorzy Nordic Walking, którzy poprowadzą zajęcia ze szczególnym uwzględnieniem seniorów. Uczestnicy będą poznawać ćwiczenia z kijami i ich wpływ na postawy ciała. Działania w zakresie popularyzacji form sportowych mają też na celu wychwycenie talentów wśród młodzieży. Zorganizowane zostaną 2 testy Coopera. Ponadto planowany jest Dzień Sportu we wrześniu 2016.

 W spotkaniach wezmą udział biegacze z Klubu Biegacza Biała Biega. Podzielą się z uczestnikami wiedzą i poprowadzą też treningi biegowe oraz NW. Dla każdego Uczestnika przewidziano koszulki sportowe, bidony, medale i owoce. Dla osób maszerujących  zapewniamy sprzęt do chodzenia w postaci kijków. 

 

Zapisy trwają do 23 maja 2016. Wszelkich dodatkowych informacji udziela  Pani Regina Skerczyńska 502 717 322 email sprokitno@wp.pl oraz Koordynator projektu Łukasz Węda z Klubu Biegacza Biała Biega bialabiega@gmail.com Zapraszamy i zachęcamy do udziału. 

Kwota dofinansowania to 35.880 zł.

Klub Biegacza Biała Biega - Otrzymaliśmy dotację z FIO na zadanie
Dodano: 13 Maj 2016
<< Powrót
Odwiedzin: 202407