Partner strategiczny
time2go
       Partner wspierający
time2go
Teledysk promujący
hymn "Biała Biega"

Wyniki V Rodzinny Piknik biegowy Biała Biega

 

OPEN MĘŻCZYŹNI (10 km)

1.       Damian Świerdzewski (Mówiący Kij/Dietetykasportowa.pl Team

2.       Guillaume Colliou (Only One Monaco)

3.       Jean Marc Leandro (Siedlce)

OPEN KOBIETY (10 km)

1.       Mariola Stasiewicz (MKS Żak Biała Podlaska)

2.       Alena Shumik (Białoruś)

3.       Magdalena Pawlak (V-MAX Adamów)

Kategorie wiekowe_Mężczyźni (10 km)

Senior 16-34

1.       Rafał Wysocki

2.       Marek Jaroszuk

3.       Zbigniew Lamparski

Masters 35-49

1.       Leszek Stubiński

2.       Grzegorz Rycyk

3.       Dominik Greger

Weteran 50+

1.       Witold Prill

2.       Ireneusz Sworczuk

3.       Zenon Stawecki

Kategorie wiekowe_Kobiety (10 km)

Senior 16-34

1.       Kornelia Przestrzelska

2.       Ewelina Kaska-Łobodowska

3.       Aleksandra Lewandowska

Masters 35-49

1.       Magdalena Pałka

2.       Magda Cąkała

3.       Grażyna Głowacka

Weteran 50+

1.       Eugenia Artemiuk

2.       Elżbieta Tomala

3.       Ewa Magier

Najszybszy Bialczanin - Jakub Piech

Najszybsza Bialczanka – Aleksandra Lewandowska

Najstarszy Uczestnik – Leoncjusz Stasiewicz

Najstarsza Uczestniczka – Wiera Stasiewicz 

Akademickie Mistrzostwa Białej Podlaskiej

Mężczyźni

1.       Damian Świerdzewski

2.       Łukasz Kosieradzki

3.       Łukasz Litwiniuk

Kobiety

1.       Mariola Stasiewicz

2.       Marta Wójcik 

Absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego

Mężczyźni

1.       Rafał Wysocki

2.       Jakub Piech

3.       Paweł Gregorczuk

Kobiety

1.       Grażyna Głowacka

2.       Ewelina Kaska-Łobodowska

3.       Marta Mandziuk

Służby Mundurowe

Mężczyźni

1.       Paweł Gregorczuk

2.       Leszek Stubiński

3.       Łukasz Lemanowicz

Kobiety

1.       K. Pykacz

 

 

OPEN MĘŻCZYŹNI (15 km)

1.       Przemysław Dąbrowski (Kancelaria Radcy Prawnego Stanisław Domalewski/Adidasrunning

2.       Dmitry Hryhoreu (Białoruś)

3.       Jacek Chruściel (Kwiaciarnia Magnolia)

OPEN KOBIETY (15 km)

1.       Hanna Wiszniewska

2.       Izabela Lemanowicz (MKB Dreptak/Dax Cosmetics)

3.       Ewa Fabian (KB Biała Biega)

 

Kategorie wiekowe_Mężczyźni (15 km)

Senior 16-34

1.       Ruslan Anufriyuk

2.       Karol Ostapczuk

3.       Daniel Kuczewski

Masters 35-49

1.       Paweł Jastrzębski

2.       Paweł Pakuła

3.       Tomasz Skóra

Weteran 50+

1.       Krzysztof Majewski

2.       Witold Kuć

3.       Roman Stefaniuk

 

Kategorie wiekowe_Kobiety (15 km)

Senior 16-34

1.       Małgorzata Raciborska

2.       Beata Chruściel

3.       Sylwia Kowerda

Masters 35-49

1.       Barbara Jóźwiak

2.       Bożena Redłowska

3.       Natalia Wołosowicz

Weteran 50+

1.       Emilia Jasinowska

 

Rolki (5km)

Mężczyźni

1.       Wiktor Laszuk

2.       Jacek Żuk

3.       Robert Sierociuk

Kobiety

1.       Edyta Buczyńska

2.       Gabriela Sicińska

3.       Maja Warmijak

 

NW (5 km)

Mężczyźni

1.       Paweł Jagieła

2.       Mirosław Laskowski

3.       Krzysztof Piech

Kobiety

1.       Katarzyna Jendruchniewicz

2.       Magdalena Mandziuk

3.       Julia Mirończuk

 

Dodano: 13 Czerwiec 2016
<< Powrót
Odwiedzin: 167503