Biała BiegaBiała BiegaBiała BiegaBiała Biega
       Partner strategiczny
time2go
       Partner wspierający
time2go
Teledysk promujący
hymn "Biała Biega"

Klub Biegacza Biała Biega w Studziance

Relacja ze studzianki moje.radio.lublin.pl/17-07-2012-reportaz-cafe-reportaz-czeslawy-borowik-tolerancja.html

Tatarskie Bieganie Studzianka 08.07.2012r.

WYNIKI

Bieg na 400 m – Małe Nadzieje:

1.      Sebastian Rozwadowski

2.      Olaf Matejek

3.      Zuzia Janik (jednocześnie najmłodsza uczestniczka biegów)

4.      Anna Borkowska (nagroda Fair Play)

 

Bieg na 600 m – Szkolniaki:

Kategoria Dziewczyn

1.      Paulina Szenejko

2.      Katarzyna Majewska

3.      Magdalena Łyczewska

Kategoria Chłopcy

1.      Oskar Gołębiowski

2.      Piotr Kaczan

3.      Jakub Kalinowski

 

Bieg na 1200 m – Młodzicy

Kategoria Chłopcy

1.      Łukasz Majewski

2.      Daniel Popławski

3.      Michał Szpura

 

Bieg na 5 km – „Tatarska Piątka” (49 zawodników)

Kategoria Mężczyzn (43 zawodników)     

1.      Grzegorz Kaczan – Biała Podlaska (czas 18:10)

2.      Paweł Młodzikowski - V-Max Adamów (czas 18:32)

3.      Dariusz Żmuda – ksiądz parafii Piszczac (czas 19:09)

4.      Bogumił Podleśny – Charlęż (czas 19:09)

5.      Andrzej Majewski - KB Biała Biega (czas 19:28)

6.      Łukasz Kosieradzki – Zryw Siedlce (czas 19:38)

7.      Kazimierz Kamola- 20:05

8.      Michał Piróg-20:31

9.      Maciej Hetmańczyk-21:27

10.  Paweł Potiopa- 21:29

11.  Krzysztof Mucha-22:04

12.  Dariusz Mackiewicz- 22:10

13.  Antonina Miłek- 22:17

14.  Łukasz Lewczuk- 22:23

15.  Ryszard Król-22:33

16.  Jakub Piech-22:59

17.  Ewa Fabian-23:15

18.  Andrzej Ciecielac-23:48

19.  Wojciech Szpura-23:54

20.  Krzysztof Bielak-24:16

21.  Leszek Jus-24:21

22.  Karol Lewczuk-24:34

23.  Krzysztof Lewczuk-24:51

24.  Krzysztof Piech

25.  Jan Kulbaczyński

26.  Jan Bordzoł

27.  Grzegorz Kaczan

28.  Damian Michaluk

29.  Roman Prażmo

30.  Grzegorz Siciński

31.  Konrad Kozysa

32.  Rafał Majewski

33.  Kamil Bagłaj

34.  Marek Bagłaj

35.  Tomasz Kowalewski

36.  Radosław Gnyp

37.  Marek Mandziuk

38.  Wioleta Nirdźwiedź

39.  Krzysztof Jurkitewicz

40.  Radosław Suski

41.  Piotr Wetoszka

42.  Weronika Młodzikowska

43.  Teresa Kowalczyk

44.  Zbigniew Bonecki

45.  Mariola Bonecka

46.  Eugeniusz Marczuk

47.  Radosław Borkowski

48.  Marek Janik

49.  Adam Kwiatkowski - 42:40

Kategoria Kobiet (6 zawodniczek)

1.      Antonina Miłek – Chemik Puławy

2.      Ewa Fabian – KB Biała Biega

3.      Wioleta Niedźwiedź – Studzianka

4.      Weronika Młodzikowska – V-Max Adamów

5.      Teresa Kowalczyk - Rokitno

6.      Mariola Bonecka – ARM Międzyrzec Podlaski

 

Najstarszy uczestnik biegu „Tatarska Piątka” – Eugeniusz Marczuk

Najstarsza uczestniczka biegu „Tatarska Piątka” – Mariola Bonecka

Najmłodszy uczestnik biegu „Tatarska Piątka” – Karol Lewczuk

Najmłodsza uczestniczka biegu „Tatarska Piątka” – Wioleta Niedźwiedź

Najszybszy Mieszkaniec Studzianka - Łukasz Lewczuk

Najszybsza Mieszkanka Studzianka - Wioleta Niedźwiedź

Najszybszy Mieszkaniec Gminy Łomazy - Łukasz Lewczuk

Najszybsza Mieszkanka Gminy Łomazy - Wioleta Niedźwiedź

 

Dodano: 22 Lipiec 2012
<< Powrót
Odwiedzin: 194361