Biała BiegaBiała BiegaBiała BiegaBiała Biega
       Partner strategiczny
time2go
       Partner wspierający
time2go
Teledysk promujący
hymn "Biała Biega"

Bieg Sylwestrowy 2012 ważne informacje!!!

 Zapisy: na stronie www.bialabiega.pl jest regulamin i formularz zgłoszeniowy. Wypełniony i podpisany formularz trzeba przesłać na adres bialabiega@gmail.com do dnia 19.12.2012 i dokonać wpłaty w wysokości 10zł na konto podane w Regulaminie.

 
Weryfikacja i odbiór numeru startowego: w biurze zawodów w budynku Urzędu Miasta w dniu biegu od godziny 22.15
 
Szatnia i depozyt: bedzie udostepnione pomieszczenie w budynku Urzędu Miasta tylko dla biegaczy (wejście na podstawie posiadanego numeru startowego)
 
Bieg: Dystans około 3 km wokół Pl. Wolności. Start i meta przed budynkiem Urzędu Miasta. Start o godzinie 23.00.
 
Po biegu: dla wszystkich uczestników na mecie okolicznościowy medal i certyfikat ukończenia Biegu Sylwestrowego, ciepły napój i coś do zjedzenia.
 
Nagrody i wyróżnienia: Wyróżnieni zostaną zwycięzcy w kategoriach kobiet i mężczyzn w biegu i w nordic walking. Przewidziana jest również niespodzianka ale o tym nieco później.
 
 
Kto ma ochotę wziąć udział w tej niecodziennej imprezie proszę o możliwie szybkie zapisy. Ułatwi to organizację imprezy.
 
I jeszcze ważna prośba: potrzeba kilka sprytnych osób do pomocy w samym przeprowadzeniu imprezy (wolontariuszy) m.in do oznaczenia trasy, wręczania medali, obsługi biura zawodów, liczenia zawodników - dla nich w nagrodę specjalne okolicznościowe koszulki i kubki.
Dodano: 10 Grudzień 2012
<< Powrót
Odwiedzin: 202408